Cookies help us provide better user experience. By using our website, you agree to the use of cookies.

Doğum öncesinde “bebeğinize zarar vermeden” 

sağlıklı geleceğinden emin olabilirsiniz.

 

NIPT24™, gebeligin 10. haftası gibi erken bir dönemden itibaren fetüsün kromozomal durumu hakkında degerli bilgiler sunar. Yeni Nesil Dizileme teknolojisi (NGS), tüm genom sekanslama (WGS) ile 13, 18 ve 21 numaralı kromozomların yanı sıra nadir diger otozomal ve cinsiyet kromozomları anöploidileri (SCA) ve kopya sayısı varyasyonları (CNV) (≥7 Mb) olarak da adlandırılan parsiyel delesyonlar ve duplikasyonları içerecek sekilde detaylı bilgiler sunmaktadır. Genişletilmiş  tarama ile  NIPT24™, fetal anomaliler ve gelişme geriliği gibi klinik durumlar ile ilişkilendirilmiş  nadir otozomal anöploidiler ve CNV’leri saptayabilir. Kullanılan bu teknoloji her yıl yüzbinlerce kadında uygulanmakta ve güncel bilimsel çalısmalarla desteklenmektedir. 

NIPT24™ testi Illumina Veriseq NIPT Solution V2 teknolojisini kullanmaktadır. Kullanmış oldugu teknolojinin numune hazırlama ve analiz yazılımı in-vitro tanı uygulamalarına uygun olarak belgelendirilmistir. (CE-IVD)

Genetiks uzmanlığı ve güvencesiyle, NIPT24™ testini merkezimizde kolayca yaptırabilir ve sonuçlarınıza 7-10 iş günü içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için nipt24.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.