Cookies help us provide better user experience. By using our website, you agree to the use of cookies.

Bir kurumun 18. yılı, deneyimini, bilgi birikimini ve geleceği konusunda gücünü işaret eder. Bir insanın 18 yaşı ise gençliğini, enerjisini, coşkusunu doruklara taşır.

Bugün, deneyimlerimiz, birikimlerimiz ve uzmanlığımız, 18 yaşın heyecanı, yerinde duramayan enerjisiyle birleşiyor.

Geçmişimizle gurur duyuyor, bugünün coşkusunu yaşıyor, geleceğimize umutla bakıyoruz.


Servisler

Uzman

2006 yılında kurulan Genetiks, sadece “Genetik Hastalıklar Tanı Merkezi” olarak çalışmalarına devam ediyor. Genetik alanındaki 20 yıllık deneyimi, tam zamanlı genetik uzmanları ile tüm laboratuvar olanaklarını genetik tanı konusunda gelişmek için kullanıyor.

Küresel

2007 yılında GENDIA (GENetic DIAgnostic Network) bünyesine resmi olarak dahil olarak dünya ile entegre 100’den fazla laboratuvar ile eş zamanlı çalışabilen Genetiks, Türkiye’nin yanı sıra yurt dışına da hizmet veriyor.

Bütünleşik

Genetiks, tek merkezde 20.000’den fazla genetik hastalık tanısını belirleyebilecek, 15.000’den fazla testi bir arada sunabilme gücüne sahip. Genetiks laboratuvarları; hızlı, güvenilir, kolay ve ekonomik olarak ulaşılabilir genetik tanı çözümleriyle sağlıklı bir gelecek için çalışmaya devam ediyor.

Teknolojik

Genetiks, gelişen teknolojik ve tıbbi altyapısı ile yurtdışı bağımlılığı azaltma konusunda önemli adımlar atarak ilerliyor. Gelişmiş cihaz parkı, son teknolojileri etkin kullanımı, yurtdışı kalite kontrol sistemi ve Ar & Ge yatırımlarına verdiği destekle geleceğin sağlıklı nesilleri için bugünden durmaksızın çalışıyor.